iPad Mini      the New iPad      iPad 2      iPad 

iPad AirPlay

iOS 6 için iPad Kullanma Kılavuzu

iPad’i TV’ye veya başka bir aygıta bağlama

 İçerikleri HDTV’de duraksız yayımlamak için Apple TV ile AirPlay’i kullanabilir veya iPad’i TV’nize kablo kullanarak bağlayabilirsiniz.

AirPlay 

AirPlay ile Apple TV’de ve diğer AirPlay özellikli aygıtlarda kablosuz olarak müzik, fotoğraf ve video yayımlayabilirsiniz. AirPlay denetimleri, AirPlay özellikli aygıt iPad’in bağlı olduğu Wi-Fi ağında kullanılabilir olduğunda görünür. iPad ekranınızın içeriğini de TV’ye yansıtabilirsiniz.

İçerikleri AirPlay ile kullanılabilen bir aygıtta duraksız yayımlama:  airplay simgesine dokunun ve aygıtı seçin.

Uygulamayı kullanırken AirPlay ve ses yüksekliği denetimlerine erişme: Ekran açıkken Ana Ekran düğmesine  iki kez basın ve çoklu görev çubuğunun sol ucuna doğru kaydırın. 

iPad AirPlay

Çalmayı veya oynatmayı tekrar iPad’e değiştirme:  airplay simgesine dokunun ve iPad'i seçin.iPad ekranını TV’ye yansıtma: Çoklu görev çubuğunun sol ucundaki   airplay simgesine dokunun, bir Apple TV seçin ve Yansıtma’ya   dokunun. AirPlay yansıtma açıkken iPad ekranının en üstünde mavi bir çubuk görünür. iPad ekranındaki her şey TV’de görünür.

 iPad’i TV’ye kablo kullanarak bağlama

 Apple kabloları ve adaptörleri (ayrı satılır) iPad’i TV’ye, projektöre veya diğer harici ekranlara bağlamak için kullanılabilir.


   

iPad Teknik Servis
 iPad Mini      the New iPad      iPad 2      iPad