iPad Mini      the New iPad      iPad 2      iPad 

iPad E-Posta Gönderme

iOS 6 için iPad Kullanma Kılavuzu

E-Posta gönderme

iPad E-Posta Gönderme

 İleti oluşturma:Yazma İconu imgesine dokunun, daha sonra bir ad veya e-posta adresi yazın. Alıcıları girdikten sonra bunları alanlar arasında taşımak için (Kime alanından Bilgi alanına gibi) sürükleyebilirsiniz. Birden fazla e-posta hesabınız varsa, gönderdiğiniz hesabı değiştirmek için Kimden’e dokunun.

Giden iletilerin Gizli kopyasını otomatik olarak kendinize gönderme: Ayarlar > Mail, Kişiler, Takvimler > Kendime Gizli Kopya bölümüne gidin.

İletiyi taslak olarak kaydetme: Vazgeç düğmesine ve daha sonra Taslağı Kaydet düğmesine dokunun. Kaydettiğiniz taslakları görmek için Yazma İconu simgesine dokunup parmağınızı basılı tutun.

Bir iletiyi yanıtlama:İletiyi Yanıtlama iconu simgesine dokunun ve daha sonra Yanıtla’ya dokunun. İlk iletinin ilişiğindeki dosyalar ya da görüntüler geri gönderilmez. İlişikleri dahil etmek için, iletiyi yanıtlamakyerine iletin.

Bir iletiyi iletme: İletiyi açın ve İletiyi Yanıtlama iconu   simgesine dokunun, sonra İlet düğmesine dokunun. İletideki ilişikler de iletilir.

Yanıtladığınız veya ilettiğiniz bir iletinin bir bölümünü alıntılama: Metni seçmek için dokunun ve parmağınızı basılı tutun. Yanıtınıza dahil etmek istediğiniz metni seçmek için tutma noktalarını sürükleyin ve sonra İletiyi Yanıtlama iconu  simgesine dokunun.

• Girinti düzeyini değiştirme: Girintilenecek metni seçin, en az iki kez  simgesine dokunun, daha sonra Alıntı Düzeyi’ne dokunun.

• Alıntı düzeyini otomatik olarak artırma: Ayarlar > Mail, Kişiler, Takvimler bölümüne gidin ve Alıntı Düzeyini Artır seçeneğini açın.

Bir fotoğrafı veya videoyu iletiyle gönderme: Seçim düğmelerini görüntülemek için ekleme noktasına dokunun, sonra Fotoğraf veya Video Ekle'ye dokunun ve bir albümden fotoğraf veya video seçin. Fotoğraflar’ı kullanarak da birden fazla fotoğrafı e-posta ile gönderebilirsiniz. 

E-posta imzanızı değiştirme: Ayarlar > Mail, Kişiler, Takvimler > İmza bölümüne gidin. Birden fazla posta hesabınız varsa, her hesap için farklı bir imza belirlemek istiyorsanız Her Bir Hesap İçin’e dokunun. 


   

iPad Teknik Servis
 iPad Mini      the New iPad      iPad 2      iPad