iPad Mini      the New iPad      iPad 2      iPad 

E-postaları düzenleme

iOS 6 için iPad Kullanma Kılavuzu

E-postaları düzenleme

 Önemli Kişiler’den gelen iletileri görme: Posta kutuları listesine gidin (gitmek için PK düğmesine dokunun), sonra Önemli Kişiler’e dokunun.

• Önemli Kişiler listesine kişi ekleme: Kimden, Kime veya Bilgi/Gizli alanındaki kişi adına veya adresine dokunun, sonra Önemli Kişiler’e Ekle’ye dokunun.

İlgili iletileri bir arada gruplama: Ayarlar > Mail, Kişiler, Takvimler bölümüne gidin ve sonra Konu Grupları’nı açın veya kapatın.

Mesajlarda arama yapma: Posta kutusunu açın, sonra Arama alanına bir metin girin. O anda açık olan posta kutusundaki Kimden, Kime veya Konu alanlarında arama yapabilirsiniz. Sunucudaki iletileri aramayı destekleyen mail hesapları için, Kimden, Kime, Konu alanlarında ve ileti gövdesinde aramak için Tümü’ne dokunun.

Mesajı silme: İleti açıksa simgesine dokunun.

• İletiyi açmadan silme: İleti başlığı üzerinde parmağınızı kaydırın, daha sonra Sil’e dokunun.

• Birden fazla iletiyi silme: İleti listesini görüntülerken, Düzenle’ye dokunun.

• Silmeyi doğrulamayı kapatma: Ayarlar > Mail, Kişiler, Takvimler > Silmeden Önce Sor bölümüne gidin.

Bir iletiyi geri alma: Hesabın Çöp Sepeti kutusuna gidin, iletiyi açın, , simgesine dokunun, sonra iletiyi hesabın Gelen Kutusu’na veya başka bir klasöre taşıyın.

• Silinen iletilerin tamamen silinmeden önce ne kadar süre Çöp Kutusu’nda kalacağını ayarlama: Ayarlar > Mail, Kişiler, Takvimler > hesap adı > Hesap > İleri Düzey bölümüne gidin.

Arşivlemeyi açma veya kapatma: Ayarlar > Mail, Kişiler, Takvimler > hesap adı > Hesap > İleri Düzey bölümüne gidin. Bir iletiyi arşivlediğinizde ileti, Tüm Postalar posta kutusuna taşınır. Bazı e-posta hesapları arşivlemeyi desteklemez.

İletiyi farklı bir posta kutusuna taşıma: İletiyi görüntülerken, simgesine dokunun ve sonra bir hedef seçin.

Posta kutusu ekleme, silme veya posta kutusunun adını değiştirme: Posta kutusu listesinde Düzenle’ye dokunun. Bazı posta kutuları değiştirilemez veya silinemez.


   

iPad Teknik Servis
 iPad Mini      the New iPad      iPad 2      iPad