iPad Mini      the New iPad      iPad 2      iPad 

iPad Anımsatıcılar

iOS 6 için iPad Kullanma Kılavuzu

iPad Anımsatıcılar

iPad Anımsatıcılar Uygulaması İconu

 Anımsatıcılar yapmanız gereken her şeyi takip etmenizi sağlar.

iPad Anımsatıcılar

 Anımsatıcı ayrıntılarını görme: Anımsatıcıya dokunun. Şunları yapabilirsiniz:

• Değiştirebilir veya silebilirsiniz

• Hedeflenen tarihi ayarlayabilirsiniz

• Öncelik ayarlayabilirsiniz

•Not ekleyebilirsiniz

•Onu farklı bir listeye taşıyabilirsiniz Bazı iPad Wi-Fi + hücresel modellerinde, Anımsatıcılar, bir konuma vardığınızda veya bir konumdan ayrıldığınızda sizi uyarabilir

Konum uyarısı ekleme: Anımsatıcı girerken simgesine dokunun, sonra “Belirli Bir Konumda Anımsat”ı açın.

Farklı bir konum kullanmak için şu anki konumunuza dokunun. Listedeki konumlar Kişiler uygulamasındaki kişisel bilgi kartınızda bulunan adresleri (eklediğiniz ev ve iş adresleri gibi) içerir. Farklı bir adres kullanmak için Bir Adres Girin’e dokunun.

Not: Konum anımsatıcıları yalnızca yeni iPad Wi-Fi + hücresel veri modellerinde kullanılabilir. Microsoft Exchange ve Outlook hesaplarında anımsatıcılar için konum ayarlayamazsınız.

 Anımsatıcılarınızda arama yapma: Arama alanına bir sözcük veya ifade girin. Anımsatıcılar ada göre aranır.Anımsatıcıları bulmak veya eklemek için Siri’yi de kullanabilirsiniz.

Anımsatıcı bildirimlerini kapatma: Ayarlar > Bildirimler bölümüne gidin.

 Bildirimler için çalınan ses tonunu ayarlama: Ayarlar > Sesler bölümüne gidin. Anımsatıcılarınızı diğer aygıtlarda güncel tutma: Ayarlar > iCloud bölümüne gidin ve sonra Anımsatıcılar’ı açın. OS X Mountain Lion’da anımsatıcıları güncel tutmak için Mac’inizde de iCloud’u açın. Exchange gibi diğer hesap türlerinden bazıları da Anımsatıcılar’ı destekler. Ayarlar > Mail, Kişiler, Takvimler bölümüne gidin, sonra kullanmak istediğiniz hesaplar için Anımsatıcılar’ı açın.

Yeni anımsatıcılar için saptanmış listeyi ayarlama: Ayarlar > Mail, Kişiler, Takvimler bölümüne gidin ve daha sonra Anımsatıcılar’ın altında Saptanmış Liste’ye dokunun.


   

iPad Teknik Servis
 iPad Mini      the New iPad      iPad 2      iPad