iPad Mini      the New iPad      iPad 2      iPad 

iPad ile iTunes Store'dan Film Satın Alma

iOS 6 için iPad Kullanma Kılavuzu

iPad ile iTunes Store'dan Film Satın Alma

Apple'ın iTunes Store'u Türkiye'de açmasının ardından Film, Müzik ve Zil Seslerini artık kolayca ulaşabilirsiniz. iPad ile iTunes'dan bir Film satın alabilir veya kiralayabilirsiniz.
HD(yüksek görüntü kalitesi) ve SD(orta düzey) olmak üzere iki gruba ayrılan filmler, fiyatları genel olarak kaliteye göre şekilleniyor. HD kaliteli bir filmi 4,99TL'ye kiralarken SD kaliteli bir filmi ise 3,99TL'ye kiralayabilirsiniz. Kiralamalarda filmler size yanlızca 48 saat veriliyor, süresi biten filmler hesabınızdan siliniyor. 
Satın aldığınız bir filmi Apple Kimlğinizle giriş yaptığınız diğer iPhone, iMac, Macbook gibi iOS tabanlı cihazlarda da ücret ödemeden direk indirebilirsiniz. 
 
iPad ile iTunes Store dan nasıl film satın alınır hakkındaki sorularınızı aşağıdaki adımları takip ederek kolayca ulaşabilirsiniz.
 
 Not: Bu işlemleri yapabilmeniz için İnternet bağlantısı ve Apple Kimliği gereklidir.
 
1- iPad'inizden iTunes Store'a giriniz.
iPadinizden iTunes Store giriş Yapınız
 
2- iTunes Store ana ekranından alt sekmede bulunan Filmler seçeneğine gidiniz.
iTunes Ana Ekran
 
3- Buradan satın almak istediğiniz filmi seçiniz.
iTunes Film Store
 
4- Seçtiğiniz filmin sağ tarafında bulunan fiyatın üstüne tıklayarak satın alabilirsiniz veya kiralayabilirsiniz. Seçtiğiniz filmin sayfasından filmin fragmanını izleyerek film hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. 
 
Not: Apple kimliğinize kredi kartınız tanımlıysa sorun olmayacaktır, fakat tanımlı değilse Apple kimliğinize kredi kartınızı ekleyin, aksi takdirde sadece ücretsiz müzikleri indirebilirsiniz. 
iTunes Film Sayfası 
 
5-Artık satın aldığınız film cihazınızda kolayca izleyebilirsiniz.
 iTunes Store Film İzleme
 

 

   

iPad Teknik Servis
 iPad Mini      the New iPad      iPad 2      iPad