iPad Mini      the New iPad      iPad 2      iPad 

iPad Fotoğraflar

iPad Fotoğraflar

iPad fotoğraf uygulaması sayesinde, iPad içinde bulunan fotoğraflarınızın bulunduğu dosyaların küçük bir ön izlemesini görebilirsiniz. İlgili dosyaya dokunduğunuzda içinde bulunun tüm resimlerinizi görebilirsiniz. Bu şekilde hem zaman kazanır hem de diğer resimlerinizi anımsama olanağınız olur.

iPad ile Fotoğraf Görüntüleme 

iPad in 9,7 inç ekran boyutu, mükemmel parlaklık ve renk özellikleri ile sevdiklerinizin fotoğraflarına bakmanın keyfini yaşarsınız.  


 iPad içinde bulunan resimlerinizi izlerken çeşitli şekillerde görüntü alabilirsiniz. iPad i çevirince baktığınız resim de döner. Fotoğraflarınızı müzik ile birlikte slayt show olarak görüntüleyebilirsiniz. İsterseniz arkadaşlarınıza mail atabilir ya da web sitenizde sergileyebilirsiniz. Tüm bunlarını iPad ile çok kolay yapabilirsiniz. iPad Fotoğraflar

 iPad ile Fotoğraf Makinanızı EşleştirebilirsinizFotoğraflarınızı iPad içine aktarmanın bir çok yolu var. PC veya MAC ile eşleştirebilir hatta iPad e fotoğraf makinanızı iPad bağlantı kiti ile bağlayıp direkt olarak aktarabilirsiniz. iPad SD kart girişi ile de SD kartınızda bulunun fotoğraflarınızı iPad in fotoğraf kütüphanesine aktarabilirsiniz.  

   

iPad Teknik Servis
 iPad Mini      the New iPad      iPad 2      iPad