iPad Mini      the New iPad      iPad 2      iPad 

Mobil Haber Uygulaması

Apple iPad Haberler

 Mobil Haber Uygulaması

 Mobil Haber Uygulaması şimdi iPad için uyumlu

 iPad için MOBİL HABER uygulaması 

 Mobil Haber uygulamasını BURADAN indirebilirsiniz  

iPhone, iPad ve tüm Apple ürünleri hakkında en güncel bilgilere MOBİL HABER ile anında ulaşabilirsiniz. iPhone / iPad hakkında kullanım bilgileri ve en kullanışlı iPuçları sizlerle paylaşılmaktadır. Ayrıca; yeni ürünler, fırsat ürünleri, ikinci el ürünler ve indirimde bulunan Apple ürünleri hakkında en güncel bilgilere anında ulaşabilme imkanı sağlanmıştır.

Haberler

Apple ürünleri ile ilgili en güncel haberler anında sizlere iletilmektedir.iPuçlarıApple ürünlerinin kullanım bilgisi ve en kullanışlı ipuçları düzenli olarak sizlerle paylaşılmaktadır.

Ürünler

Sanal mağazamızda bulunan tüm ürünlerin, resimlerini, açıklamalarını ve fiyat bilgilerini bu bölümden takip edebilirsiniz. Satın almak istediğiniz ürünün altında bulunan "hemen al" butonuna basarak, ürünün satın alma ekranına ulaşabilir ve kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.

İletişim

İlgili konular hakkında merak ettiğiniz her şeyi bize sorabilirsiniz. Açık adres, yol tarifi ve harita görünümü ile bize kolayca ulaşabilmeniz sağlanmıştır.

Paylaşım

Beğendiğiniz içerikleri, haberleri veya ürün bilgilerini Facebook ve Twitter aracılığı ile paylaşabilir. Arkadaşlarınıza e-posta gönderebilirsiniz.

Fırsatlar

AppStore'da bulunan fiyat indirimine uğramış veya daha önce ücretli iken sonra ücretsiz olan uygulamaları bu bölümden takip edebilirsiniz.

Bildirimler

Hızlı ve rahat iletişim için; anlık olarak sizi bildirimler göndermekteyiz.Bu uygulama aracılığı ile Apple dünyasına çok daha yakın olacaksınız.

 Mobil Haber uygulamasını BURADAN indirebilirsiniz  

 


   

iPad Teknik Servis
 iPad Mini      the New iPad      iPad 2      iPad