iPad Mini      the New iPad      iPad 2      iPad 

iTunes Store Türkiye Açıldı

Apple iPad Haberler

Türkiye'de açılışlarını sürdüren Apple yeni bir açılışla kullanıcıların beğenilerini aldı. 

Apple, iTunes Store'u Türkiye'de açarak Müzik, Film, Zil Sesi gibi ürünlere erişim sağladı. iTunes Store dan Apple kimliğiniz ile giriş yaparak bu içeriklerden yararlanabilirsiniz. 

iTunes Store Türkiyede Açıldı 

 

iTunes Müzik Store 

iTunes Müzik Store 

iOS Cihazınızdan veya iTunes üzerinden ulaşabileceğiniz iTunes Store Türkiye müzik fiyatları standart olarak tek müzik için 0.89 TL den, albüm fiyatları ise 8,01 TL den satılıyor.(bazı albüm ve parçalarda değişebilir.)

Müziği satın almadan önce kısa bir versiyonunu dinleyebilirsiniz. 

iTunes Store'da müzik kliplerinede kolayca sahip olabilirsiniz. Tek bir müzik klibine ise 1,49TL den sahip olabilirsiniz.   

iTunes Film Store 

iTunes Film Store 

iTunes Store, Film hizmetini de Türkiye'deki kullanıcılarının erşimini açtı. Artık dilerseniz bir filmi kiralayabilir veya satın alabilirsiniz.

Film fiyatları ise, normal bir filmi 17,99TL'ye sahip olabilirsiniz. Eğer bir filmi kiralamak isterseniz, HD(yüksek çözünürlük) kaliteli bir Filmi 4,99TL ye  SD kaliteli bir Filmi ise 3,99TL'ye kiralayabilirsiniz. Film kiralamadaki süre ise 48 saat geçerlidir.

iTunes Match

iTunes Match 

Apple iTunes Store ile birlikte iTunes Match'ı da Türkiye'de kullanıma açtı. iTunes Match sayesinde iTunes Store'dan satın aldığınız veya diğer tüm müziklerinize iCloud ile internetin bulunduğu bir ortamdan kolayca ulaşabilirsiniz.

iTunes Match fiyatı ise yıllık 40TL. iTunes Match size 10 aygıt için 25.000 müzik ile sınır getiriyor. 

 

 

 


   

iPad Teknik Servis
 iPad Mini      the New iPad      iPad 2      iPad