iPad Mini      the New iPad      iPad 2      iPad 

iPad Mail

iPad Mail

iPad mail uygulaması, yeni ve doğal bir yol ile maillerinizi yönetme imkanı sunar.

iPad iniz yatay konumda iken, yeni gelen mailleriniz ile onların ön izlemelerini yan yana görebilirsiniz. iPad ile bir mail e odaklanmak için iPad i dikey konuma getirmeniz yeterli olacaktır. Böylece mailin tüm içerini tek sayfada görebilirsiniz.

iPad Mail Klavye 

 iPad ile mail yollamak için tek bir dokunuşla ekrana, normal notebook klavyesi büyüklüğünde bir sanal klavye ortaya çıkar. Bu klavyenin tuş aralıkları ve tuş büyüklükleri en ergonomik şekilde tasarlanmıştır. Hem zamandan kazandıran hem de çok kullanışlı olan ipad klavyesi; otomatik düzeltme ve tavsiye edilen sözcük seçenekleri ile kendi sınıfının bir numarası. 


 iPad Mail AttachmentsiPad ile dosya gönderip almak çok kolay. Mailinize gelen ekli dosyayı açabilir ve yönetimini yapabilrisiniz. Mail ile gelen ekli dosya desteği; PDF , Microsoft Word, Excel, PowerPoint ve iWork ile birlikte bir çok resim formatını desteklemektedir.

iPad Mail Mesajları  iPad ile aldığınız maillerde geçen telefon numaraları, adresler ve web URL lerine o anda basarak harita üzerinde görebilir, web sitesini açabilir veya kişi listenize ekleyebilirsiniz. 

   

iPad Teknik Servis
 iPad Mini      the New iPad      iPad 2      iPad